Новинка
-6%

Гілкоподрібнювач Щепоріз Скіф 100мм Щеподробилка бензинова з електростартером ножовий подрібнювач гілок і сучків
69 999 ₴
65 999 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Скиф-WS18000
Відправка з 31 травня 2026+380 (68) 536-81-18
менеджер по продажам- +380 (66) 572-49-31
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гілкоподрібнювач Щепоріз Скіф WS-18000 Щепорубник деревини бензиновий, ножовий подрібнювач гілок і сучків, потужність двигуна 17/18 кінських сил

- Корпус гілкоподрібнювача виготовлений із металу завтовшки 6 мм. Ця конструкція витримує всі навантаження, які виникають у процесі експлуатації. Жорсткість корпусу забезпечує зносостійкість вузлів, встановлених у ньому.
- Потужність гікоподрібнювача дає змогу переробляти сировину діаметром до 100 мм. Що неабияк прискорює роботу.
- Твердість матеріалу різальної частини леза — 60 од. за роквеллом. У разі правильної експлуатації дає змогу мінімізувати заточування. Двостороннє лезо збільшує терміни експлуатації витратника
- Гілкоподрібнювач Скіф Скіф WS-18000 обладнаний 4-тактним бензиновим двигуном потужністю 17/18 кінських сил.
- Подрібнювач ідеально підійде для дачі або дому. Отриману тріску можна використовувати як підстилку для дерев. Подрібнювач повністю спроєктований і виготовлений на заводі Скіф.
- Різальний барабан виготовлений на верстатах із програмним керуванням, що дає точність і зносність. Завдяки чому неабияк подовжується рядків експлуатації цього тріпотерева
Характеристики блока подрібнювача:
- Максимальний діаметр гілок 100 мм
- Максимальний діаметр м'якої породи дерева 100 мм
- Максимальний діаметр твердої породи дерева 80 мм
- Кількість ножів 2 шт.
Габарити подрібнювача:
- Довжина 180 см
- Ширина 60 см
- Висота 170 см
- Вага 225 кг
- Країна виробництва Україна
- Клас Професійний
- Гарантія 36 місяців
- Гарантія на двигун Від 1 року від виробника
Характеристики двигуна:
- Потужність двигуна: 17/18 л.с.
- Тип палива Бензин А-92
- Рекомендований тип оливи SAE 10W-30
- Об'єм двигуна 420 см.
- Оберти двигуна 3600 об/хв
- Індикатор рівня оливи Є
Оформити замовлення або задати питання можна за телефоном: 066-572-4931(також ВАЙБЕР) та 068-536-8118
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Максимальний діаметр гілок | 100 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Механізм подрібнення | Ножі |
| Тип запуску | Електростартер |
| Особливості | Функція самозатягування |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 420 куб. см |
| Потужність двигуна | 18 к. с. |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 225 кг |
| Назва | |
| Назва | Гілкоподрібнювач Щепоріз Скіф WS-18000 Щепорубник деревини бензиновий, ножовий подрібнювач гілок і сучків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 999 ₴







