
Щепоріз електричний 50мм 2.2кВт гілкодробарка подрібнювач гілок гілкоподрібнювач для дому садовий гілкодробилка
18 000 ₴
15 999 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ТП-TRS50
- +380 (66) 572-49-31
Щепоріз діаметр гілки 50мм з електричним двигуном 2,2кВт (3000об) подрібнювач гілок

Щепоріз ТРС(50мм) у зборі з електричним двигуном українського виробництва «Промелектро-Харків» з гарантією на мотор від виробника до 2 років.
Це ідеальний вибір для приватних домовласників, садівників, комунальних господарств та інших осіб, які шукають надійний та потужний подрібнювач гілок. Він легко подрібнює в тріску гілки діаметром до 5 см.
Посадка під ніж фрезерована під певним кутом, що дає самозахоплення гілки. Усі деталі вирізані за допомогою лазерного різання.
На рамі подрібнювача гілок встановлено колеса, що дають змогу легко переміщати обладнання.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Двигун - 2,2 кВт, 3000об/м, 200В
- Товщина корпусу та рами - 4мм
- Продуктивність Щепоріза - 100кг/год.
- Товщина робочого диска – 10мм
- Габарити подрібнювача - 80*30*40см
- Вага – 35кг
- Максимальний діаметр гілки - 50мм
Гарантія: 1 рік

Набагато кращий ефект буде отримано при подрібненні вологого матеріалу. Ефективно подрібнює гілки та інші рослинні та деревні відходи на дрібні шматочки (щепу), дозволяючи цим значно знизити їх обсяг та використовувати як компост або паливо для котла, для копчення, як підстилку для тварин.
Щепоріз ТІРЕКС – це компактний, потужний, зручний і простий у використанні садовий подрібнювач.
Телефонуйте, пишіть! Швидко та якісно Вас проконсультуємо та з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Оформити замовлення або задати питання можна за телефоном: 066-572-4931(також ВАЙБЕР) та 068-536-8118
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tirex |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність двигуна | 2.2 кВт |
| Вага | 35 кг |
| Вид лісозаготівельного обладнання | дереводробарки |
| Максимальний діаметр колоди, мм | 50 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Механізм подрібнення | Диск |
| Тип двигуна | Електричний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр диска | 250 мм |
| Подрібнювач гілок | |
| Подрібнювач гілок щепоріз TRS-50 | Подрібнювач призначений для подрібнення дрібних гілок та садового сміття. Подрібнює гілку до 5см. |
| Основні | |
| Тип привода | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальний діаметр гілок | 50 мм |
| Різальний механізм | Ножевий |
| Продуктивність | 100 кг/год |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
- Ціна: 15 999 ₴












