
Візок інструментальний Скіф пересувний на колесах 10 ящиків для інструменту мобільний візок з ручкою для СТО та гаражу
74 500 ₴
69 990 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ТП-СК60
- +380 (66) 572-49-31
Візок інструментальний СКІФ 1520мм з 10 ящиками з посиленної сталі

Інструментальний візок СКІФ 1520 є надійним і незамінним інструментом у майстерні для підтримки його в чистоті та порядку. Завдяки колесам та додатковій ручці інструментальний візок може бути переміщений туди, де необхідно виконати роботу.
Покриття ЄВА-килимком - кожен ящик оснащений протиковзким і амортизуючим ЕВА-килимком, який захищає інструменти і знижує рівень шуму.

Інструментальний візок оснащений 10 плавно висувними ящиками на шарикопідшипникових телескопічних напрямних.
🧲 Унікальні защіпки на кожному ящику - забезпечують додаткову фіксацію, запобігаючи самовільному відкриттю, навіть при переміщенні.

Характеристики
- Ширина 720мм
- Довжина загальна 1600мм
- Висота 1160мм
- Вага 318кг
- Метал 1,5 мм
Стандартний комплект коліс:
- Колесо неповоротне - 2 шт.
- Колесо поворотне - 2 шт.
Візок інструментальний призначений для зберігання різного інструменту та комплектуючих на робочих місцях у майстернях, автосервісах та промислових підприємствах, а також для швидкого переміщення його на різні ділянки робочої зони.
Телефонуйте, пишіть! Швидко та якісно Вас проконсультуємо та з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Оформити замовлення або задати питання можна за телефоном: 066-572-4931(також ВАЙБЕР) та 068-536-8118
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Скіф |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір фасаду | Сірий |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення, Замок для висувних ящиків |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 1160 мм |
| Товщина матеріалу корпусу | 1.5 (мм) |
| Довжина: | 1160 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Висувний ящик | 10 шт. |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
| Кількість коліс оснащених гальмом | 2 шт. |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Ящик |
| Кількість відділень/кишень | 10 |
| Візки інструментальні | |
| Візок інструментальний 1520мм 10 ящиків | Візок "інструментальний" призначений для перевезення дрібногабаритних вантажів. Ідеально підходить для переміщення інструменту по СТО цеху товару по торговій площі та ін. |
- Ціна: 69 990 ₴



