
Кормозмішувач 200л 380В змішувач для сухих кормів вертикальний змішування комбікорму прикормів гранул
21 500 ₴
18 999 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ТП-КЗВ200
- +380 (66) 572-49-31
КОРМОЗМІШУВАЧ МПСР-КЗВ200 380В
Вертикальний кормозмішувач КЗВ-200л корисного об'єму Вироблений з нового металопрокату з новим електродвигуном (може бути також від мережі 220В)

Призначений для приготування висококонцентрованих сумішей, комбікормів, білково-мінеральних добавок (БМВД) та інших сумішей, де потрібен високий ступінь змішування.
Змішувач застосовується здебільшого для змішування сухих, важких, важких для змішування і схильних до грудкування продуктів, а також для змішування комбікормів з рідкими компонентами (рідкий компонент - не більше 15%).
Кормозмішувач КЗВ-200Л - характеристики:
- Корисний об'єм бункера - 200 літрів (120-130кг)
- Напруга 380В або 220В (плюс 1500грн. до вартості)
- Якісний двигун - 1,5кВт
- Час змішування - 5-6 хвилин.
- Довжина - 630 мм Ширина - 630 мм Висота - 1450 мм.
- Вага - 70 кг.
Унікальна конструкція зі з'ємними ніжками (для здешевшення вартості доставки), з пластинами під кріплення для колес

! Колеса можуть бути одразу встановлені по бажанню замовника + 1000 грн. до ціни.
Є ТАКОЖ В НАЯВНОСТІ КОРМОЗМІШУВАЧІ НА 400/600/1000 ЛІТРІВ ЗІ ШНЕКОВИМИ НАВАНТАЖУВАЧАМИ АБО БЕЗ
Може продаватись окремими вузлами:
- Шнек в трубі для змішувача;
- Конус під бочку діаметром 630 мм.
Також ми можемо виготовити змішувач кормів під замовлення з нержавіючої сталі.
Оформити замовлення або задати питання можна за телефоном: 066-572-4931(також ВАЙБЕР) та 068-536-8118
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МПСР |
| Країна виробник | Україна |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Потужність двигуна | 1.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Кількість обертів двигуна | 75 об/хв |
| Стан | Новий |
| Напруга | 380 В |
| Ємність бункера | 200 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип обладнання | Кормоприготувач |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 630 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Висота | 1450 мм |
| Вага | 70 кг |
| Кормозмішувачі | |
| Кормозмішувач МПСР КЗВ200 | кормозмішувач вертикальний на 200 літрів корисного об'єму - якісне, надійне та недороге обладнання для рівномірного змішування кормових сумішей для свійських тварин. |
- Ціна: 18 999 ₴









