
Щепоріз електричний 80мм 5,5кВт 380В гілкодробарка подрібнювач гілок гілкоподрібнювач для дому садовий щепорізка
27 500 ₴
24 999 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ТП-80Е
- +380 (66) 572-49-31
Щепоріз діаметр гілки 80мм з електричним двигуном 5,5 кВт 380В подрібнювач гілок

Щепоріз МПСР(80мм) у зборі з електродвигуном
Потужна новинка сезону 2026 року в продовження електричної серії щепорізів Бобер - подрібнювач гілок "Бобер" 5,5 кВт, 380В

Трифазний електричний щепоріз - розроблений нашими інженерами, з легкістю перетворює на щепу (тріску) гілки від будь-яких пород дерева до 80 мм в діаметрі.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Двигун - 5,5 кВт, 3600об/м, 380В
- Товщина корпусу та рами - 4мм
- Товщина робочого диска – 10мм
- Діаметр диска - 250мм
- Ножі - 2 шт - гартована сталь - товщиною 5 мм;
- Продуктивність 130-150 кг/год;
- Габарити: 70х56х66 см;
- Вага - 55 кг;
- Максимальний діаметр гілки - 80мм
Гарантія: 1 рік
Усередині конструкції встановлений потужний диск з ножами із загартованої ресорно-пружинної 65Г сталі, яка проходить термічну обробку.
ВАЖЛИВО!!! При збиранні тріски закріплювати мішок слід таким чином, щоб залишався отвір для попадання в мішок повітря.
Набагато кращий ефект буде отримано при подрібненні вологого матеріалу. Ефективно подрібнює гілки та інші рослинні та деревні відходи на дрібні шматочки (фракція тріски 1*1,5 см), дозволяючи цим значно знизити їх обсяг та використовувати як компост або паливо для котла, для копчення, як підстилку для тварин.
На відео представлена модель з 4кВт двигуном, але принцип роботи такий же
Щепоріз МПСР – це компактний, потужний, зручний і простий у використанні садовий подрібнювач.
Телефонуйте, пишіть! Швидко та якісно Вас проконсультуємо та з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Оформити замовлення або задати питання можна за телефоном: 066-572-4931(також ВАЙБЕР) та 068-536-8118
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | МПСР |
| Країна виробник | Україна |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Продуктивність | 150 кг/год |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Максимальний діаметр гілок | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Механізм подрібнення | Диск, Ножі |
| Тип запуску | Електростартер |
| Особливості | Функція самозатягування |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 380В |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3600 об/хв |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 56 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 55 кг |
| Подрібнювач гілок | |
| Подрібнювач гілок Бобер щепоріз МПСР електричний 5,5кВт | Незважаючи на те, що щепоріз Бобер 5,5 кВт достатньо потужна модель, це все ще побутове обладнання, яке підійде садівникам та дачникам для власного використання, а не для комерційного чи промислового. |
| Основні атрибути | |
| Тип двигуна | Електричний |
| Різновид лісозаготівельного обладнання | дереводробілки |
- Ціна: 24 999 ₴









