
Мангал - Барбекю 3мм на 9 шампурів Мангал розбірний для дачі та відпочінку жароміцне покриття барбекю мангал розкладний
6 900 ₴
5 690 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ТП-МБ9
- +380 (66) 572-49-31
МАНГАЛ - БАРБЕКЮ РОЗБІРНИЙ НА 9 ШАМПУРІВ

Пропонуємо Вашій увазі Розкладний Мангал-Барбекю на 9 шампурів, запущений у серійне виробництво від Компанії Стілагро - в Україні.

Ми подбали про кожну деталь, щоб створити ідеальне поєднання функціональності, надійності та елегантності, тому барбекю-мангали виготовлені із застосуванням технології лазерного різання та високоякісної сертифікованої сталі, що гарантує їх експлуатацію більше 20 років.
Використовуючи лише нетоксичні матеріали для компонентів мангалу-барбекю, ми робимо його особливим та абсолютно безпечним для приготування їжі.

Жарівня мангала-барбекю товщиною 3мм захищена від впливу високих температур до 800°C завдяки фарбуванню чорною термостійкою емаллю.
Застосування зварених посилень уздовж периметра, заснованих на трубах розміром 15х15 мм, дозволяє отримати не тільки естетично привабливе рішення, але й значне підвищення жорсткості та стійкості до температурних деформацій під час нагрівання.
Завдяки нашій барбекю-системі управління теплом, ви зможете досягти ідеального приготування кожного шматочка м'яса або овочів.
Комплект поставки: жаровня, поличка - 2шт, металева решітка гриль - 1 шт

Габаритні розміри в зібраному вигляді:
- Довжина: 1230 мм.
- Висота: 910 мм.
- Ширина: 32 0мм.
- Метал:3 мм
- Вага: 26 кг
В НАЯВНОСТІ Є МАНГАЛИ З ДРОВНИЦЕЮ (3мм / 4мм товщина металу) НА 12 ТА 15 ШАМПУРІВ

Оформити замовлення або задати питання можна за телефоном: 066-572-49-31(також ВАЙБЕР) та 068-536-81-18
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KOZAK |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація шампурами | 9 шт. |
| Наявність додаткової полиці | 2 (шт) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1230 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 910 мм |
| Вага | 26 кг |
| Мангалі | |
| Мангал-Барбекю | Розкладний мангал-барбекю — портативний металевий пристрій для приготування їжі (м'яса, риби, овочів) на вугіллі, який легко складається/розбирається для транспортування |
- Ціна: 5 690 ₴









